INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Jokerit je v semifinále!

Hokejbalisti Jokeritu Petržalka prežívajú najlepšiu sezónu vo svojej histórii v extralige. Vo štvrťfinále play-off vyradili MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok 3:1 na zápasy a túto sériu nám zhodnotil Andrej Augustín, marketingový zástupca HEL, tréner a generálny manažér Jokeritu. ,,Bola veľmi náročná, lebo za deväť dní sme odohrali štyri extrémne náročné zápasy. Kežmarok je minuloročným finalistom, je to veľmi skúsené a behavé mužstvo. Do série sa nám podarilo veľmi dobre vykročiť jasným víťazstvom 6:2 na pôde súpera. Na druhý deň sme hrali dlho vyrovnanú partiu, ktorú rozhodlo až predĺženie a súperov gól v ňom. V treťom zápase u nás sme najprv ustáli tlak súpera a neskôr sme tento raz my rozhodli v predĺžení gólom Rada Kováča. Vo štvrtom súboji to bol veľký boj, takmer celú druhú tretinu sme hrali v oslabení, ale výbornou hrou sme dokázali eliminovať nebezpečných hráčov súpera. Osem minút pred koncom sme sa ujali vedenia a poistili sme ho gólom Bôžika tri minúty pred koncom. Toto vedenie sme už udržali a zaslúžene sme postúpili do semifinále play-off. Je to výborné, pretože Kežmarok má veľmi silný tím. Vrútky sú rovnako silným a húževnatým tímom, majú trošku odlišný štýl hry, počínajú si viac silovejšie, ale určite aj na nich platí dobrá tímová hra a hlavne veľa pohybu. Mimochodom, domáce zápasy s Vrútkami odohráme v Petržalke na Tematínskej ulici v sobotu 28. a v nedeľu 29. apríla zakaždým o 10.30 h.“

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416