INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Farmárske trhy a Kunowský majer

Farmárske trhy a Kunowský majer

Sú ľudia, ktorí si dokážu splniť svoje túžby, mnohé v živote stratiť, ale aj veľa získať. Kto to v živote neskúsil, nevie posúdiť. Kunowský majer (kúsok od Senice) je príkladom toho, ako by malo vyzerať „drobné“ podnikanie v oblasti potravinárstva. Samozrejme, že títo schopní ľudia začínali metódou pokusov a omylov. Dnes už ponaučení si zvolili smer, ktorý nesie výsledky. Na svojom majeri majú ovce, z nich robia syr, žinčicu a bryndzu.

Sliepky chovajú tak, že sa pasú voľne, vajíčka majú také ako majú byť – pekné, žltučké. Na majeri nájdete aj včely, predajú vám med, propolis, ale aj medovinu. Pre tých, ktorí chcú vidieť niečo zvláštnejšie, majú rybníky, v nich pstruhy, jesetery, kapríky a africké sumčeky. Ak chcete čerstvé, nech sa páči, ak údené, majú aj tie. Ak ich chcete ochutnať na mieste, nie je problém, gril je pripravený.

Jednoducho, ľudia na Kunowskom majeri urobia všetko pre to, aby ľudia od nich odchádzali spokojní, plní dojmov a poznatkov z toho, že potraviny sa dajú vyrábať poctivo, bez chémie, spôsobom, akým ich robili aj naši dedovia. Keď budete mať cestu okolo, určite sa zastavte aj s rodinkou, zabavíte sa a ochutnáte dobroty, ktoré chutia úplne ináč ako tie, ktoré si kúpite v nejakom mega obchode.

A my sme radi, že takíto ľudia chodia k nám, na trhy, predávať svoje výrobky, sú totiž zárukou, že farmárske trhy pred TPD Euronic, každý piatok majú svoj zmysel.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky