INZERCIA +421 905 273 414, +421 905 273 416

Na bazár bez peňaženky

Na bazár bez peňaženky

„Kaspiánci“ pracujú s „Petržalčatami“ či v klube alebo priamo v teréne. Do spolupráce sa zapájajú aj ich rodičia, starí rodičia či susedia z vedľajšieho bloku. Aktuálne sa všetci môžu stretnúť na bazári, na ktorom peňaženka nebude potrebná.

 Nízkoprahové centrum KASPIAN si vďaka svojej činnosti vytvorilo silné väzby s deťmi a mladými, rovnako však aj s miestnou komunitou všeobecne. Jednoducho pracujú pre tých, s ktorými tu, na sídlisku, žijú.

„Po dvadsiatich rokoch práce s petržalskými deťmi a mládežou rozširujeme svoje aktivity aj o oblasť organizovania komunitných akcií na rôzne témy. Tou prvou bude bazár jarného a letného detského oblečenia a vybavenia,“ hovorí Radka Hrnčiarová z KASPIANU.

Ak vám jarné prevetranie bytu a skríň ukázalo, že to či ono už nepotrebujete, alebo že z týchto teplákov či trička už vaša ratolesť vyrástla, tak KASPIAN vás pozýva podeliť sa s tými, ktorí vašu nepotrebnú detskú kolobežku alebo vyrastenú mikinu ocenia.

Vy sa tak zbavíte vecí, ktoré sú pre vás už nepotrebné, a iných tým potešíte. Na druhej strane možno aj vy niečo aktuálne hľadáte a v žiadnom z obchodov ste to ešte neobjavili. Možno to nájdete práve tu.

Príďte teda v sobotu 28. apríla  v čase od 10.00 do 16.00 hodiny do areálu detského ihriska na Furdekovej ulici, pred klubom KASPIAN. Kaspiánci sa tešia, že si spoločne s vami vychutnajú kávičku, osladia si život nejakým domácim koláčom a strávia s ostatnými príjemný deň.  Ten môžete na bazáre zažiť, samozrejme, aj vtedy, keď sa len zastavíte. Bez toho, že máte niečo nazvyš alebo vám niečo chýba.

„Radi by sme pripomenuli, že náš bazár je bez peňazí.  To znamená, že „predaj“ vecí bude bezplatne a pôjde o ich darovanie.  Ak máte záujem prispieť svojimi vecami, alebo máte akékoľvek otázky, napíšte nám na kaspian@kaspian.sk, prípadne zavolajte na 0910 971 887,“ uzatvára Radka.

Vydavateľ: NIVEL PLUS s.r.o., Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava
Redakcia: Ivanská cesta 2D, 821 04 Bratislava, email: petrzalskenoviny@gmail.com, tel.: 02/62801182
Šéfredaktorka: Ingrid Jarunková
Inzercia: 0905/273 414, 0905/273 416

Používanie Cookies a podmienky pre spracovanie osobných údajov: kliknite SEM.
Všeobecné obchodné podmienky